Zdrowa Rodzina

Poznaj naszą przychodnię

O nas

Witaj w Zdrowej Rodzinie!

W naszej przychodni spotkasz doskonałych specjalistów z wielu dziedzin medycznych. Dzięki temu możesz liczyć na szybką i dokładną diagnozę, a także skuteczne leczenie!
Ciągle dbamy o to, by podwyższać nasze standardy leczenia, a także obsługi pacjentów. Wierzymy, że dzięki temu możemy zdobyć Twoje pełne zaufanie i zadowolenie z usług!
Nasza przychodnia oferuje łatwą dostępność do badań laboratoryjnych i innych badań diagnostycznych. Dzięki temu nie musisz jeździć po kilku placówkach rozsianych po całym Poznaniu!

Na naszym pokładzie mamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Ciągle dbamy o to by podwyższać nasze standardy leczenia, a także obsługi pacjentów.

Przychodnia oferuje łatwą dostępność do badań laboratoryjnych i innych badań diagnostycznych

0% Zadowolenie pacjentów
0 Liczba poradni
0 Lekarzy w zespole
0 Lata doświadczenia
0 Uśmiechy pacjentów

O nas

Zadbamy o Twoje zdrowie!

Zadbaj o swoje zdrowie

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych “Zdrowa Rodzina” Sp. z o.o. funkcjonuje nieprzerwanie od 2000 roku przy ulicy Opolskiej 58. Mieścimy się na parterze (POZ) oraz częściowo na drugim piętrze (specjaliści).

Doświadczeni lekarze

Pracujemy w zespole doświadczonych lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów a także specjalistów w zakresie dermatologii i alergologii w ramach umowy z NFZ oraz specjalistów w zakresie ortopedii, neurologii i fizjoterapii poza NFZ.

Opieka dla całej rodziny

Przychodnia oferuje łatwą dostępność do badań laboratoryjnych i innych badań diagnostycznych.Wykwalifikowany personel, zaangażowany w swoją pracę dba o sprawną i profesjonalną obsługę pacjentów. 

Wysokie standardy

Podwyższanie standardów wyposażenia gabinetów i pozostałych pomieszczeń Przychodni ma na celu zapewnienie naszym pacjentom jak najwyższego komfortu podczas korzystania z naszych usług.