Aktualności

Ogłoszenia i nowości w Zdrowej Rodzinie

Pozostań na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, zmianami w naszej przychodni oraz ciekawymi informacjami zdrowotnymi. Śledź naszą sekcję Aktualności, aby dowiedzieć się o nowych usługach, wydarzeniach społecznościowych, kampaniach zdrowotnych i wiele więcej. Nie przegap żadnej ważnej aktualizacji!

Życzenia Wielkanoc 2024

Życzenia Wielkanoc 2024

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, ciepłych i radosnych chwil w rodzinnym gronie, Wszystkim Pacjentom życzy Zarząd wraz ze współpracownikami.

Pracownia USG

Pracownia USG

Miło nam poinformować Państwa, iż z dniem 14.11.2023 poszerzamy swoje usługi o Pracownię Ultrasonograficzną. Więcej szczegółów w rejestracji Naszej przychodni (parter). Zapraszamy również do skorzystania z Naszych pozostałych poradni.

Życzenia Wielkanoc 2023

Życzenia Wielkanoc 2023

Pogodnych, spokojnych świąt wielkanocnych, zdrowia, pomyślności i wiosennego nastroju wszystkim Pacjentom życzy Zarząd wraz ze współpracownikami

Zmiana adresu email

Zmiana adresu email

    Nastąpiła zmiana adresu email, na który mogą Państwo przesyłać zapotrzebowania na recepty i skierowania. Aktualny adres email to: ris@zdrowa-rodzina.pl  

Witamy Wszystkich!

Witamy Wszystkich!

Witamy Wszystkich na nowej stronie internetowej Przychodni Lekarzy Rodzinnych "Zdrowa Rodzina". Zachęcamy do zapoznania się z nowym layoutem. Nastąpiła również zmiana samego adresu strony internetowej ze zdrowarodzina.com.pl na zdrowa-rodzina.pl.